Yarınlara Kartopu Hakkında Merak Ettikleriniz

"Yarınlara Kartopu" nedir?

Yarınlara Kartopu, 0-6 yaş çocukların iyi bir okul öncesi eğitime ulaşmasını sağlamak amacıyla Yapı Kredi tarafından Prof. Dr. Selçuk Şirin danışmanlığında Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak başlatılan eğitim programıdır.

Yarınlara Kartopu Eğitim Programı hangi yaş aralığını kapsıyor

Yarınlara Kartopu Eğitim Programı, 0-6 yaş arası çocukların gelişimine yönelik hazırlandı. 3-6 yaş arası çocuklar için ayrıca bir de eğitim seti bulunuyor.

Yarınlara Kartopu Eğitim Programı’ndan kimler yararlanabilir?

Eğitici video içeriklerimizden, 0-6 yaş arası çocukların bakım ve gelişiminin herhangi bir safhasında rol alan herkes faydalanarak çocuklara daha doğru bir eğitim desteği verebilir. Bu içeriklerimiz ve eğitim setini, “Uygulayıcıya Mektup”ta yer alan kriterler doğrultusunda eğitim alan tüm gönüllüler, kişi ya da kişiler uygulayabilir.

Yarınlara Kartopu eğitimlerine nasıl ulaşabilirim?

Üye olduktan sonra profil alanında bulunan “Eğitimlerim” kısmında video eğitimlerine, podcast kayıtlarına ve eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

Nasıl dahil olabilirim?

Yarınlara Kartopu eğitim setlerini almak için “Talep oluştur” butonu üzerinden üye olarak talep oluşturabilirsiniz.

Talep oluşturmak için gerekli kriterler nelerdir?

Eğitim setleri öncelikli olarak afet bölgesi illeri kapsadığı için, materyallerin 17 ilimizdeki 3-6 yaş arası çocuklara doğru bir şekilde uygulanması sorumluluğunu üstlenmeniz, talep oluşturmak için yeterli.

Talep oluşturmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

Bütün eğitim setlerimiz ücretsizdir. Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

Eğitim seti bana ne zaman ve nasıl ulaşacak?

Talebiniz bizlere ulaştıktan sonra ilgili eğitim seti talep formunda ilettiğiniz adrese kargo yoluyla 10 iş günü içerisinde gönderilecek.

Eğitim setlerinde hangi materyaller veya aktiviteler yer alıyor?

Hikâye kitabı, Yarınlara Kartopu dergisi, etkinlik kitabı, Uygulayıcıya Mektup, Doğal Afetler ve Çocuk kitapçığı, stres küpü, oyuncak ve kırtasiye ürünleri yer alıyor.

Herhangi bir sorum olursa sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Web sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Setler kullanım talimatlarıyla birlikte mi geliyor?

Setlerle birlikte gelen “Uygulayıcıya Mektup” içerisinde eğitim materyallerinin nasıl kullanılacağı ve nelere dikkat edilmesi gerektiği detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Gönderim için bir ücret ödeyecek miyim?

Eğitim Seti Talebimiz ekranında da belirtildiği gibi setimiz gönderimi ile birlikte tamamen ücretsiz olup, kargo gönderim firmamız Sendeo üzerinden ilerlemektedir.