Yarınlara Kartopu Hikâyemiz

Hepimiz çocukların mutlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat sürmesini istiyoruz. Peki, çocuklarımızın gelecekteki başarılarının temelinin ilk yıllarda atıldığını biliyor muydunuz? Araştırmalara göre, 0-6 yaş aralığında verilen eğitim bir çocuğun geleceğini şekillendirmede büyük bir öneme sahip.

eğlenceli eğitim materyali

Uzman Ekibimiz ile 0-6 Yaş Aralığındaki Çocukların Zihinsel Gelişimine Destek

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, çocukların geleceği için güçlü bir temel oluşturmak ilkesiyle hayata geçirdiğimiz Yarınlara Kartopu eğitim programı, zihinsel gelişim döneminde olan, 0-6 yaş aralığındaki çocuklara doğru araç ve eğitim desteği vererek, ileriki hayatlarında başarının anahtarını yakalamalarını amaçlıyoruz.

Çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve bilişsel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak hayata mümkün olan en iyi şekilde başlamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Prof. Dr. Selçuk Şirin ve uzman proje ekibinin önderliğinde ilerleyen eğitim programımızda eğitici oyunlar, el sanatları ve hikâye anlatımı gibi çeşitli etkinlikler yer alıyor. Ayrıca, anne-baba, bakıcı, abla – abi dahil projede eğitmen rolü üstlenecek herkese çocuk gelişimi hakkında bilgi ve kaynak sunarak iletişim becerisi ile karakteri güçlü bireyler yetiştirmelerine destek oluyoruz.

tahtada alfabe öğrenme

Sivil Toplum Kuruluşları ile İş Birliği

Eğitim programının etkilerini artırmak ve hedeflerimize daha etkin bir şekilde ulaşmak için de pek çok sivil toplum kuruluşuyla iş birliği yapıyoruz.

eğlenceli eğitim materyalleri

Yarınlara Kartopu eğitim programı hedefimiz, 0-6 yaş arasındaki çocuklara ve uygulayıcılara ulaşarak çocukların ve ailelerin hayatlarında olumlu değişimlere yol açmak. İçeriklerimiz ve iş birliklerimizle projemizin kartopu etkisi yaratarak yarınlara değer katması ise en büyük tutkumuz.