Eğitimlerimiz

Çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir geleceğe adım atabilmeleri için doğru rehberlik çok önemli. İşte tam da bu noktada, alanında uzman bir ekip tarafından hazırlanan "Yarınlara Kartopu Eğitim Videoları" devreye giriyor.

Prof. Dr. Selçuk Şirin, Derya Şirin, Prof. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı, Prof. Dr. Selçuk Özdemir, Doç. Dr. Bahar Kural, Dr. Demet Gören Niron, Dr. İrem Korucu, Dr. Nazlı Gülenç, Şule Nur Orhan ve Yeliz Düşkün gibi değerli uzmanlarımızın katkılarıyla hazırlanan eğitim videolarımız, 0-6 yaş arasındaki çocuklarımızın gelişimi hakkında kapsamlı bilgiler sunuyor.

Bu eğitim videolarında, temel ebeveynlik bilgilerinden, çocuk gelişiminin derin detaylarına kadar pek çok konu ele alınıyor. Çocuğunuzun zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimini desteklemenin yollarını öğrenerek, sağlıklı bir hayata adım atmasına katkıda bulunma fırsatını kaçırmayın!

Eğitimlerimize katılarak, çocuklarınızın hayatlarına dokunun. Kendi bilgi ve becerilerinizi güçlendirin ve çocuklarınızın geleceği için doğru adımlar atın! Üye olmak ve eğitimlere hemen başlamak için tıklayın.